MAC RUBY WOO

Asi první, co musím říct je to, že jsem rtěnkově nezkušená. Naprosto. Zamrzla jsem někde na úrovni rtěnky, která se mi rozmazávala při každém pohybu rty. Jenomže jakmile se přiblížila plesová sezona,  mé srdce (nebo snad rty?) zatoužilo po něčem, s čím bude opravdu spokojené a nebude to rtěnka typu "mazlavé nic". Všechny cesty pro kosmetické produkty míří k Mac, a tak jsem se v obchodě snažila slečně vysvětlit, že od ní vážně potřebuji odbornou pomoc s výběrem rtěnky. Slečna mi nejdříve nabízela sytě růžové, ale to nebylo nic pro mne. Já si myslela na tu červenou. A vážně jsem odešla s matnou rtěnkou odstínu Ruby Woo - je to ta pravá!
Nikdy nepoužívám konturku. Snažím se o ležérní vzhled a vůbec mi nevadí, když rtěnka není přesně nanesená. Ruby Woo navíc vydrží opravdu po celý večer (no vážně, i když mluvíte, pijete, jíte, líbáte..)

6 komentářů:

 1. Ahoj :) ten odtieň je úžasný (tak ako ty!)!!! Kde si ho zohnala?Teda myslím,že kde si ho kúpila?

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasný článek! Hrozně ti to sluší.

  http://secret8life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. krásný rudý odstín a k tvojí pleti mi opravdu sedí! https://onesecondwithbb.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Taky ráda na plesy nosím podobné výrazné odstíny a líčení. A klidně i trochu odvážnější šaty. Nemyslím si, že bych se měla za co stydět. Ani u sebe, ani u manžela. Ten si teda musel pořídit zvyšující obuv, protože já miluji vysoké podpatky. :) Ale tak dneska už je taková kompenzace prakticky jenom formalitka. :)

  OdpovědětVymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com