ALWAYS LOOK THROUGH KOMONO SUNNIES.

To že mám ráda Komono víte. Že se mi vždy na zápěstí leskne ciferník s koženým nebo kovovým páskem. A že proti sluníčku mám vždy na očích brýle. Neodmyslitelně ke mně patří, asi tak jako má rychlá chůze a pudrové a růžové odstíny mého šatníku. Často když cestuji, beru si hodinek hned několik a brýle dvoje. Zkrátka a dobře, na svět se dívám skrze skla Komono brýlí. Abyste věděli, tahle značka mi přirostla k srdci. Chytila králíka za srdce a už nepustila. A tak vždy zvědavě nakukuji na nové kolekce, nenechám si ujít jedinou akci, která se Komono týče, sleduji nejnovější novinky a lookbooky.
A abych vás vtáhla do světa zvědavců a nalákala vás na novinky i známé kousky téhle belgické značky, mám pro vás lookbook tentokrát já sama. Já mám z celého lookbooku ohromnou radost, protože se nám podařilo Komono kousky vzít na místa, které mám nejraději. Věřím, že se bude líbit i vám, a tak se těším na vaše reakce!

Vlastně bych vás i chtěla pozvat na krásnou (krásnou krásnou!) akci, kterou české Komono pořádá. Vše se bude dít v pondělí 11. července, tedy už zítra a to od šesti večer, na (A)void Floating Gallery, která kotví na Náplavce. Představí se nové kolekce brýlí, vychutnáte si letní atmosféru, západ slunce a drinky. Tak koukněte tu a pište si do diářů - Komono Sunset!

Dreyfuss, Komono Crafted

Vivien Floral Print, Komono


Stella, KomonoLulu, Komono


Lulu, Komono


Clement, Komono


Beaumont, Komono Crafted


Clement, Komono Crafted California

Lulu, Komono Tomorrowland


Taylor, Komono Crafted


foto


1 komentářů:

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com