THE ARCHILOVER'S PLACE.

Králík je velký pohodář a kliďas, mám ráda svůj klid ve společnosti knih a rozválených peřin a nejvíc mě uklidní pohled na rodnou hroudu a zelený lesy, mám ráda věci srovnané dle řádu a knížky podle autorů v abecedě, mizím často do lesů a neodpustím si nadávat na masy lidí v hromadných prostředcích a taky na Václaváku, když se co nejrychleji potřebuji dostat z bodu A do bodu B, proplétajíc se davy turistů. Na druhou stranu miluji, když město žije, když se neustále něco děje a vy se nestačíte na chvilku zastavit, ruch ulic a měst, když na to dojde, tak se i ráda s turisty zastavuji a radím, jak se nejlíp dostat na Hlavák nebo na Hrad, musím být neustále v pohybu, cestovat, zařizovat, o všem vědět a do všeho strkat nos. A tak tomu bylo i s Vary. Jsem tu, užívám si toho, že jindy poklidné lázeňské městečko žije, já žiju s ním, den měřím tím, kolikrát jsem došla od Puppu k Thermalu a od Thermalu k Puppu a když už by se snad mohlo zdát, že je těch lidí a ruchu a shonu na mne moc, najdu si místo, kde je klid. A to terasy Thermalu jsou.

P.S.: Z Varů fotíme pro Freshlabels, a tak můžete vidět, že králík převzal fresh instagramový profil do  vlastní režie. 
P.P.S.: Jsem milovník architektury. A nesnesu, když skvosty chátrají. Proč jsou terasy tak poklidné? A bazén vypuštěný? Ach-jo.


Rabbit is laid-back guy and always calm, I love my peaceful place behind the unfinished books, messy & cozy duvet and pillows and feel kind of inner peace when looking at my native heath and green woods, I love my stuff at its place and beloved writers lined up in shelves in alphabet. I spend lot of time in forests, hiding in, and I can't help myself telling the mass of people off when using public transport and trying to get from the spot A to spot B at Wenceslas square. On the other hand I love when the city lives its own life in its own rhythm, when there's always something to happen and you just can't stop wondering, I love the hustle & bustle of the cities and streets, when it comes to tourists and mass of people, I really enjoy helping them to find the Central Station or The Castle, I need to be active, to plan, to know about everything and never miss a thing. And right this happened with my trip to Karlovy Vary. I am here, enjoying the athmosphere of - usually calm but now busy - bath city, counting how many times I've crossed over the city and when it seems to be too much people for my shy character, I find a place to spend the day in my calm way of being. Calm place, which actually terrace of hotel Thermal is.

P.S.: We take photos from Vary and share them right here - you can follow the Freshlabels instagram account to see more!
P.P.S.: Why is the pool empty? And the terrace desolate? I mean, I can't stand it. I love this kind of architecture so much and that's what hurts feelings of true archilover..beloved beige vest, gold shorts - H&M
watch, sunglasses - Freshlabels
silver bag - COS Stores
silver shoes - C&A
beige top - Mango


3 komentářů:

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com