NICE TO MEET YOU, BERLIN.

Berlín mě dostal. Asi ne tak jako slunná Barcelona a o něco více než moderní Londýn, ale má mě celou, celičkou, a to doslova. Polapil mě na své široké bulváry, umění a nevkusně počmáraný zdi, polapil mě spíš teda na ty hezky počmáraný, kterým se dá říkat i umění, polapil mě na blešáky se spoustou nepotřebnýho harampádí, starých desek, hrníčků, oblečení z háemka i lokálních výrobků, a hlavně na svý malý kavárny, ve kterých jsme strávili možná víc času usrkáváním espressa, než bylo třeba. Dostal mě tak, že se tam vrátím znova, a to nejen proto, že jsem spoustu těch kaváren vidět nestačila, ale prostě jen tak, protože má neuvěřitelnou atmosféru, kterou bych blízko těžko pohledala, protože je stále co objevovat a protože má až příliš hezkých airbnb bytů, ve kterých chci strávit noc. Ještě že se králík nezamilovává do měst, která jsou tisíce kilometrů daleko, takhle to vypadá, že tenhle milostný příběh bude mít své pokračování.

P.S.: Jo. V Berlíně se cítím jako ryba ve vodě.
P.P.S.: Vážení, já vím že tohle není outfitový výtvor hodný člověka, co vám tu píše o módě, ale abych se mohla jako ryba ve vodě cítit, musím se tak i oblékat. Totiž, pohodlně. 
P.P.P.S.: Tyhle fialové ryby se prohánějí po Klosterstrasse. 


Berlin got me. Not that much as sunny Barcelona and bit more than modern London, but it got me, literally. Caught me for its wide boulevards, art and tasteless streetart, - okay, well, Berlin got me for its nice streetart and beautiful paintings, but.. - Berlin got me for its flea markets with lots of useless stuff, old records, cups and teapots, recycled H&M dress and also local products which are offered here, but what I loved the most was the huge amount of cozy cafés in heart of Kreuzberg, where we've spent much more time drinking espresso and eating cakes than we actually wanted. Berlin got me from head to toe, so there's no way - I must travel back one day. Not just because I haven't seen all of its beauty, but just for its unrepeatable athmosphere and for the places waiting to be discovered and also because Berlin has so many beautiful airbnb apartments where I wanna spend the night. Fortunately, rabbit falls in love with places nearby, so this lovestory is going to have its next episode...

P.S.: I feel like a fish in water in Berlin.
P.P.S.: To feel like a fish in water I need to dress like a fish in water. So this outfit isn't gonna be the best I've got here, but  c o m f o r t  is the answer.
P.P.P.S.: These purple fish are swimming somewhere on the Klosterstrasse, by the way. grey top, pink pants - H&M
pink watch, sunglasses - Komono / Freshlabels
favourite earrings - Lucia Kováčiková
backpack - Odivi / Locallabels
bomber, parka - Mango
sneakers - Nike0 komentářů:

Okomentovat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com