THE GIANTS VS. LITTLE ONES

Kdybych měla povědět, co mám na cestování a výletování nejraději, byla by to asi tahle chvíle. Chvíle, kdy dojdete ke konci své cesty, dosáhnete vrcholku hory, najdete pramen řeky, chvíle, kdy dojdete na břeh hledaného jezera. Chvíle, kdy jen stojíte a zhluboka dýcháte čerstvý vzduch, neschopni přemýšlet, jen obdivovat krásy okolo, chvíle kdy odpočíváte tělu i mysli, vše co vaši mysl tíží je jen krása místa, kde se nacházíte.
Tentokrát jsme se vydali k dalšímu zatopenému lomu, zapomenutému, a když jsem stála u okraje vodní hladiny, nemohla jsem nic, jen obdivovat ohromné skály, masy kamene, já oproti nim tak maličká, a průzračnou vodu. A to je ono. Ten moment, kdy nemyslíte na nic jiného, než na krásu místa. Moment, kdy jen tak existujete.


This is the moment I love the most. You reach the top of the mountain, the place where the river springs, the end of your way or whatever, just standing there, breathing the fresh air, breathe in, breathe out, you enjoy and you adore, you relax, you don't think about the journey at all, all you can think about is the beauty of the place.
This time, we made it to another flooded quarry, forgotten one, and when we got there, I couldn't do nothing except of standing here and adoring the giant rocks, masses of stone and the crystal clear water. And that's it. The moment when you just exist. 
 coat, Tee - H&M
pants - Levi's vintage
shoes - Nike Huarache 
instax - PolaroidLove
backpack - Playbag


7 komentářů:

 1. Malá Velká Amerika?
  K.
  http://inkpotstories.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kdepak, na té jsme byli tu: http://www.stylishwhiterabbit.com/2015/10/kterak-kralik-videl-ameriku.html
   tohle je jeden lom na Šumavě :) klidně mi hoď zprávu a pošlu lokaci

   Vymazat
 2. - tomu se rika nebe na zemi ♥

  OdpovědětVymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com