tenerife on film.

𝐓enerife. S láskou vzpomínám na černé pláže, neutichající vlnobití a světlo dopadající skrze mlhavý opar, zelené vrcholky hor, vzrostlé stromy a kaktusy. Měnící se teplotní podmínky a vzhled pobřeží, hor, vesnic a měst proměňující se s každým dalším ubíhajícím kilometrem. Všudypřítomný vítr ve vlasech, dlouhé cesty kroutící se v uzounkých serpentinách lemované kaktusy a keři. 
Strávili jsme tu sedm dní. Sedm dní, za které jsme projeli podstatnou část ostrova (tu zajímavější a turisty méně obydlenější), vydávali se do hor, procházeli se plážemi. A po Fuerteventuře jsme navštívili další z Kanárských ostrovů, docela jiný, než jsme čekali, hledíce na něj skrze očekávání vyvolaná předchozím setkáním s těmito ostrovy. Zelenější a rozmanitější, řekla bych. 
Ještě ode mne o Tenerife uslyšíte. Jen tak to nenechám. Ale prozatím, prozatím mám pár snímků, na kterých jsem ho zachytila na film. Neopakovatelně a se zrnem zrovna takovým, jaké se k atmosféře Tenerife sluší a patří. 

5 komentářů:

 1. kanáry ma lákajú :) len neviem, ktorý ostrov by som si vybrala ja

  WHEN PIGS FLY

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky mají krásnou atmosféru, úplně mě okouzlily <3

  OdpovědětVymazat
 3. Points are accumulated on the level of wagering so 카지노사이트 you will be accumulating factors whatever the end result. Got a query to ask about enjoying in} online on line casino games for free? If so, you might well find the reply you need within the FAQ section below. If you don’t find the reply you’re on the lookout for, please be at liberty to contact us. Can you get a royal flush and beat the machine to win this game’s jackpot? Before you play, remember to be taught the completely different palms and their rankings.

  OdpovědětVymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com