OUR LAZY WEEKEND.

Tohle období - kdy se léto lehce přeměňuje v podzim a my to počasí mile nazýváme babím létem, období, kdy se stromy barví do všech odstínů žlutavé a oranžové, slunce střídá průtrž mračen a zrovna to období, kdy sbírám kaštany proto, abych je poté zapomněla v kapse a tam se změnily ve scvrklé a nepoužitelné cosi - tohle období je jako stvořené pro lenošení. Áno. A na lenošení není nic špatného - ono takové lenošení po pracovním nebo studijním týdnu přijde vhod. A tak jsme se s Lukášem vydali lenošit na Orlík. Co je lepší než strávit lenošivý podzimní víkend v peřinách, střídajíce je s bazénem a výřivkou, dobrým jídlem a výletováním? Máte nějaký lepší nápad?


Vydali jsme se do Hotelu Orlík - možná víte, že často a ráda tak využívám Slevomat, díky kterému jsme se v hotelu mohli ubytovat - který byl pro mne vším, co si jen mohu od hotelu přát - místem, kde krása střídá nádheru (jste-li milovníkem jednoduchosti v architektuře asi takovým, jakým jsem já), místem s dobrým jídlem a službami, které můžete využívat. My jsme se těch krásných prostor nemohli nabažit. Sice byl v nabídce dle fotek mnohem větší pokoj, než jaký jsme nakonec dostali, dávám to ale za vinu tomu, že jsme objednávali na poslední chvíli a volný pokoj byl už jen jeden jediný. Ne že by se nám nelíbil! Byl skvělý. Ohromná vyklápěcí okna po dvou stranách pokoje.. krása. Navíc byl hotel jen kousek od přehrady, a tak jsme se vydali k vodě, pořídili pár polaroidů a jen se tak procházeli. Nebýt deště, jsme tam celý den! Nechtělo se nám odjíždět. Jenomže všechno má svůj konec, a v případě lenošení to platí zrovna tak. A nám tak nezbývalo než se zas vrátit k povinnostem - v Lukášově případě do práce, já v pondělí nastupovala na vysokou - a plánovat další útěk z velkoměsta. Ať už lenošící, nebo objevovací. Co vím jistě je to, že ať už se vydáme kamkoliv, vždy to stojí za to.

P.S.: Povinnou výbavou lenivého cestovatele je zásoba knih, pletený svetr, lenivé triko, které říká, že dnes nikam nepůjdete, a někdo do party, s kým celý víkend náležitě prolenošíte! S p l n ě n o !sunnies, watch - Komono / Freshlabels
backpack - Fjällräven Re-Kånken / Freshlabels
skinny jeans & oversize jeans - Levi's
pink sneakers - Adidas / Freshlabels
tee - Loreak Mendian / Freshlabels
painted sneakers - Project Rehab
mohair sweater, shirt - H&M
pink shirt - secondhand
9 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. 💛💛💛 jsem byla načerpat síly na naše dlouhé školní pondělky!

   Vymazat
 2. Fiiiha... ��������������

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to ubytování je naprosto dokonalý. Všechny tvoje fotky jsou vlastně dokonalý :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ubytování se skvěle povedlo, jsem z něj nadšená a věřím, že se zas vrátíme zpět! nemohli jsme se nabažit. :)

   Vymazat
 4. Babí léto je super, škoda, že to na něj teď moc nevypadá. Tyhle knižní sbírky jsou super, doporučuju ještě další prokleté básníky ze stejné edice :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky za doporučení! já nejdřív přečtu celé tyhle, zatím jsem jen listovala a četla náhodné básničky, tak až je budu mít celé, podívám se po něčem dalším.
   a pravda je, že babí léto bylo tak kraťoučké, že mám strach, že už žádné nebude!

   Vymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com