KRÁLÍKOVA TŘPYTIVÁ SOUTĚŽ.

Králík má pro vás, milé dámy, jednu malou soutěž, která (jak králík pevně věří) potěší každou z vás. Říká se, že diamantem chleba neosolíš a se stříbrem a perlami to bude platit zrovna tak, nicméně proč si neudělat radost troškou toho třpytivého materiálna?
A tou třpytivou věcičkou má králík na mysli náušnice s perlami. A nejde jen tak o ledajaké, protože tyhle náušnice můžete nosit rovnou na dva způsoby - buďto se dvěma perlami, nebo jednodušeji s jednou. Jsou zkrátka variabilní, a tak si je můžete měnit dle nálady nebo outfitu. Králík už je nosí - přesně takové, o které si vy teď zasoutěžíte - a nemůže si je vynachválit. I ušák někdy zatouží po třpytivé radůstce...
Ale pojďme rovnou k věci a dost bylo povídání! Co můžete pro výhru udělat?

Zaprvé sledujte klenotnictví Eppi na instagramu NEBO na facebooku.
Zadruhé mi nechte pod článkem komentář, ve kterém nezapomenete uvést svůj email a napíšete, na co se na podzim těšíte nejvíc. (Povídejte, přehánějte! Králík je zvědavec.)
Čas máte do příštího středy 12. října, poté vyberu jednu vítězku (či vítěze, chcete-li obdarovat svou milou, vážení!), která vyhraje stříbrné náušnice od Eppi.
Hodně štěstí!

-----------------

Milé dámy (a páni!), soutěž je u konce a králík zná vítěze. Je jím Michala Vojtěchová. Děkuji za všechny Vaše odpovědi! Moc si jich vážím. Myslím, že jste donutili králíka, co podzim velice nerad (a přežívá ho jen na pečené řepě a dýni), aby mu dal další šanci. A tak využije vašich tipů, jak si podzim udělat co nejkrásnějším a jak se na něj těšit! Nejprve jsem chtěla vybírat podle toho, kdo mne přesvědčí o kráse podzimu nejvíce, to jsem ale po pár komentářích vzdala a ponechala výhru náhodě. A žádné smutnění! Však si zas o něco zasoutěžíme.

38 komentářů:

 1. Pane jo podzim! Já jsem lenoch a miluju když si udělám horkou čokošku, natáhnu nějaký parádní huňatý ponožky a zalehnu s filmem a mým ušákem do postele. Na tohle jsem se těšila, teda těším se, ale chce mi to někdo překazit. Za prvý notebook, který je po dvou měsících svěho života na reklamaci, za druhý králík, který je bohužel u rodičů a za třetí Karlovka. Jo protože na magisterském nám nechtěj dát chvilku času pro lenošení. Mám proto druhý plán. Využívat po cestě do školy tramvají a kde to jde se courat a šustit v listí. Nosit barevný teplý šály a někdy si přečíst nějakýho chytrých sociologa na lavičce a hlavně zkoumat Prahu! Jo to bude můj podzimní plán na který se těším. A nemusím dlouho, od pondělka je to tady i s tím podzimním počasím, který tak zbožňuju. :-)

  Hanasucha93()mail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, naušnice bych určitě využiila na svojí svatbě 15.října. Myslím, že k šatům Leeda by se skvěle hodily. Zároveň svatba je asi teď to hlavní na co se napodzim těším :)

  Měj se krásně!

  anna.zahalkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Na co se těším a hlavně co miluji na podzimu je jeho sychravé počasí při kterém si můžu zalézt pod teplou deku s dobrým čajem a také dobrou knihou. Ale co by to bylo za podzim kdybych na něm ze všeho nejvíc neměla nejraději ty barvy.? Prostě a zkrátka podzim je nejlepší roční období. Sednete si jen tak do parku, na pro vás útulnou lavičku, jen tak sledujete tu nádherně barevnou harmonii spadaného listí kolem vás. To mě vždycky dostane do kolen. Takže na tohle se těším já.

  Naušnice jsou opravdu krásné, že pozdravuji králíka.
  misa.hud@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Až začne pořádný podzim, začne se listí na stromech barvit do nádherných podzimních barev a padat ze stromů, tak nazuju teplé boty, kolem krku dám teplou měkoučkou šálu a vyrazim se svým psíčkem do lesa na procházku, kde se budu kochat všemi možnými barvami a šoupat nohama v listí.... A pokud bude zrovna pršet, vyrazím se svou nejlepší kamaradkou do naší oblíbené kavarničky na horkou čokoládu s malinami a šlehačkou ... To prostě miluju.

  j.andrea.marie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Podzim je krásný, zrovna třeba říjen, když je všechno krásně barvené, svítí slunce a je pěkně, takovéto babí léto, to mám ráda. Jinak potom zase až jaro, když všechno kvete, to je taky super. RomanaJar@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Na co se těším na podzim?
  Na barevné žlutočervené listí, na radost v dětských očích, když se jim povede zvednout draka poprvé do vzduchu, na praskání ohně v krbu a vysmívání se plískavici s teplým nápojem v ruce, když je venku sychravo a na každoroční návštěvu rodiny, která se ponese ve znamení zazimování zahrady a dobrého jídla na zakončení teplé sezóny.

  Slunska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Podzim pro mě znamená babí léto, sluníčko prosvítající zabarvujicim se listím, specifická vůně vzduchu, infantilní sbírání kaštanů, což nadšeně do svch šestadvaceti delam a taky kus nostalgie, když jsme se poznali s partnerem..prostě podzim má sve nenahraditelné kouzlo a ač si umím užít každé roční období, podzim vede :)
  gromzu@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Když se řekne PODZIM tak se mi vybaví nádherné podzimní barvy, horká čokoláda, čajíčky nebo káva v jedné ruce a ve druhé kniha a k tomu zapálená svíčka ❤ nebo také teploučká deka a nějaký pěkný film :) procházky po parku, který je zbarvený listím
  Letos bude můj syn prožívat svůj první podzim, už teď zkoumá svět, stromy zkrátka vše :) takže se rozhodně nejvíce těším na zvědavá očíčka zkoumající krásu podzimu 😍

  vmarkytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. strašně se těším na procházky v barevné přírodě, sbírání kaštanů ze kterých pak doma postavíme celou ZOO, hrnutí listí botami, pouštění draků, a taky na korále z jeřabin, které mi náš Vojtíšek slíbil - mám podzim moc ráda a všechny tyhle jeho krásy si neskutečně užívám...a s přítelem každý rok vyjdeme někam na kopec nebo na rozhlednu a koukáme po okolí - ty barvy nás neskutečně nabíjejí :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj ���� aj keď som taká "lastovička " ktorá miluje leto tak jeseň má svoje čaro určite tiež . Jeseň , hneď mi napadne veľa krásnych farieb listov a hmla ☺ na jeseni zbožňujem naozaj tie farby a vôňu húb �� jesenačiky veľmi rada zbieram . Milujem keď je veľká hmla a sychravo , uvarím si kávu , chytím super dobru hororovu knihu do ruky , prikryjem sa hrubou dekou a čítam �� až kým ma nebolia oči ☺ Milujem prechádzky so svojím psíkom kde čakám kedy z hmly na mňa vyskočí �� rada sa ešte "slním" a užívam teplé slnečné dni , kedy by som zobrala najväčšie vrece a naplnila ho slnečnýmI lúčmi a potom keď sú mrazy by som rotrhľa vrece a hriala sa �� veľmi veľa by som tu písala , keďže moja predstavivosť nemá hranice �� ak by sa na mňa šťastie usmialo , tak pre istotu napíšem svoj e-mail ☺ prajem všetkým zúčastneným veľa šťastia ��
  Lindabodova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. Milá Niki, nejvíc se na podzim těším na návštěvu kamarádky, která se vdala do Francie, a tím pádem se z ní stala Francouzska (to jí trochu závodím :)) a já tím pádem potřebuju něco francouzskýho jako třeba tyto jednoduchokrásný náušnice :)) přeju teplej podzim a teplý šály :)) (kristyna.mylova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 16. Eppi sledujem už dlhší čas a hodnotím ich kúsky, predstavujem si ich k rôznym outfitom ^_^ je to skveléklenotnictvoo, úžasné jednanie, spokojný výber, kvalita, odporúčania a dokonca úžasné rady :) ja len odporúčam ;) a na jeseni zbožňujem farby listov, krásnu horčicovu žltú, vôňu prichádzajúcej zimy a krásne posledné teplé lúče :) i keď to nie je moje top rocne obdobie aj tak ho mam rada ,;) pekná stránka, doposiaľ som o nej nevedela a krásne náušnice, ktoré by som vedela darovať ;) :) email: baluchova.daniela305@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Marcela Nábělek (matan@email.cz)
  S detma se tesime na opadane listi, ve kterem se brodime. Pravidelne poradame boj o kastany, jelikoz kazde dite je rado "vlastni" a pak "nuti" rodice k tvorbe zviratek. Zase bude priznivy cas na pousteni draku:-)

  OdpovědětVymazat
 18. Podzim já ráda mám,
  s podzimen si užívám.
  Horka už nejsou taková,
  na listech bývá barva medová.
  S kolem já jsem kamarádka,
  ze zahrádky jen co otevřu vrátka,
  já v sobotu a v neděli vyjíždím,
  po okolí se projíždím.
  Miluji podzimní ten čas,
  kdy kouzlo barev vchází mezi nás.
  Listy na výrobu věnečků sbíráme,
  lesním zvířátkům plody též chystáme,
  A procházkám s dětmi se věnuji,
  do přírody na podzim ráda cestuji,
  To abych sílou podzimu se nabila,
  a dobrého čaje u krbu si nalila.
  Na podzim se moc těším,
  že bude zima, neřeším.
  jams000@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. na všechny ty klasikcé podzimní radosti - horkou čokoládu, zbarvené listí, zázvorové sušenky, vlněné svetry, dýňové polévky, svíčky,...ale i přesto všechno se nejvíc těším na útěk do teplých krajin, konkrétně do Španělska, navštívit ségru, která mi tam teď studuje. ať už je 26. říjen!

  i tobě přeju krásný podzim. :)

  barbora.skoumalova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Krásné dobré ráno u kafíčka přeji.Dnes už je to znát,že je tady podzim.Už to má ten barevný nádech a teploměr ukazuje pouze 10C°,někteří začínají topit už také.Na podzimu mám nejraději tu barevnost stromů,Ještěd jak se schovává v mlze,móda podzim-zima je na řadě,kterou mám ráda a už se těším na horké nápoje jako jsou horké džusy nebo svařák atd.Podzim má krásnou atmosféru.. zuzanatukalova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Hezký den,
  já se těším na tolik věcí! Na sbírání kaštanů (už doma nějaké letošní mám, ale není jich nikdy dost:) ), na koláče s jablky a skořicí, na kafe se skořicí, na ovesné vločky na snídani se skořicí (skořice taky není na podzim nikdy dost), na to, až si obleču kabát a pletenou šálu. Na nádherně zbarvené listí, dle kterého si sladím oblečení. A letos jsem zavítala pracovně do školství, takže se těším i na podzimní prázdniny, během kterých si budu maximálně užívat vše, co jsem napsala výše :) Hezký podzim i Vám!
  na FB sleduju Eppi jako Barbora Francová
  e-mail: cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Přeji krásné sluneční odpoledne :)
  Je už sice říjen ale ten pravý podzim teprve přichází zlehka a jsem ráda.Podzim je král.Žádné jiné roční období nám nenabídne tolik barev.Svítí slunce a hřeje příjemně,hmyz už nás nezlobí,dříve je tma a večery tím jsou tak delší,kdy na terásce romanticky při svíčkách v dece zachumlaný s horkým nápojem je to skvělý.Podzim je magický a miluju ho ♡ escandel@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Hezké odpoledne
  tohle roční období je tak dokonalé ! Procházky s rodinkou a západy slunce jsou oblíbené,tak jako ranní a podvečerní mlhy jsou neuvěřitelně romantické. Což v kombinaci s drinkama na zahřátí dělá divy. .Hlavně začíná hokejová sezóna,tak se těším na led jak malý kluk.Výhru si přeji pro ženu,moc by jí slušely naušničky takové ! Tak tedy ahoj podzime :) petr.syma@cdcargo.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Na podzimu mám nejradši babí léto a když už babí léto odejte, tak ty chladnější dny, kdy se můžu zachumlat do těch úžasných cardiganů a teploučkých svetrů :) Nic mě neofoukne a je mi kráásně teploučko. Sleduji na facebooku jako libuska.krizova, na instagramu jako marcrazy.marcrazy, mailík: marcrazy@cenrum.cz

  OdpovědětVymazat
 25. na pidzim miluju veskerou tu barevnou zářivou paletku barev, dýňovou sezónu včetně dlabání i vaření, miluju pouštění draka i to nehezke počasí, které mě nutí odpkčinout si, zalenošit, ořečist knížku nebo posedět s rodinou s šálkem voňavého čaje. miluji vůni jablek, které u nás provoní celý byt a taky pimale pkanování co komu k vanocům 😂.
  lenboda@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 26. na pidzim miluju veskerou tu barevnou zářivou paletku barev, dýňovou sezónu včetně dlabání i vaření, miluju pouštění draka i to nehezke počasí, které mě nutí odpkčinout si, zalenošit, ořečist knížku nebo posedět s rodinou s šálkem voňavého čaje. miluji vůni jablek, které u nás provoní celý byt a taky pimale pkanování co komu k vanocům 😂.
  lenboda@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Podzim je nadherny hlavne svou barevnosti a hrabanim do ktereho se S dcerkou hrabeme a skaceme je to sranda a nostalgie zkuste to ������zdeniada@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Náušnice jsou moc krásné! Na podzimu mám nejradši to, jak je všechno krásně barevné, a nejlepší je ta hezká část podzimu, kdy ještě hřeje sluníčko. Těším se na podzimní procházky. Těším se ale i na ty upršené podzimní dny, které vyloženě svádí k zachumlání se do deky s teplým čajem a dobrou knihou, nebo filmem či seriálem. Léto je sice hrozně fajn, ale na podzimu je prostě něco kouzelného. <3 Jo! A málem bych zapomněla na pečenou dýni s bylinkami a dýňové polévky! <3

  ellieklimtova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Nic senzačního nečekám, ale na výlet do Tater se chystám.
  Tam si to chci vychutnat, relaxovat, vypnout a čerstvého vzduchu se nadýchat. Túry denně absolvovat, bez počítačů, tabletů, ale krásy přírody obdivovat.
  ing.kolarikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Podzim! nejvíc se těším na listí, barvy, lenošení a čtení knížek při svíčkách, na oversized svetry, které tolik miluju, na můj tanec v dešti, na velké barevné deštníky, na tu nádhernou podzimní náladu, při níž plyne všechno zpomaleně, na to jak přijdu zmrzlá z venku, zabouchnu za sebou dveře, tašku hodím do kouta, uteču do kuchyně a udělám si čaj, a když mám náladu, tak slaďoučké kakao, potom se zachumlám do peřin a shlédnu pár dílů náhodně vybraného seriálu a zahraju si na kritika, atd... Podzim je měsíc stvořený pro mě, protože si nedokážu představit, že bych já byla stvořená pro podzim.
  email: howesova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Na podzim nejraději chodím do lesa kochat se tou krásou, nádherné barevné listí, semtam najít nějakého hřibka a hlavně je to příjemná relaxace pro tělo i duši po náročných dvanáctkách v práci. Pracuji v domově pro seniory se zvláštním režimem, kde se starám o nemocné a tato práce je jak fyzicky tak i psychicky dost náročná, tak je to pro mě přímo balzám na duši když mám volno a můžu do lesa na houbičky a pozorovat krásu přírody
  marketa.heinrichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Já podzim miluji, jen pokud je babí léto, ten sychravý nemusím. To si pak zatopím doma v krbových kamnech, zapálím svíčky, uvařím dobrou kávu a přichystám čokoládu. Natáhnu se na pohovku a sleduji romantické filmy, nebo brouzdám po fb. A k tomu samozřejmě mlsám, proto každou zimu naberu 5 kg :( Ale sladké prostě musím, nabíji mě energií místo sluníčka. Pokud je hezky, miluji podzimní procházky. Obdivuji krásu žloutnoucího listí a líbí se mi i vůně podzimní přírody. Ale doma pod dekou je stejně nejlíp :)
  Sleduji na fb Lida Vaňharová, email lidvan@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. na podzim...?... nemám jej ráda, jediný co mám na podzimu ráda jsou dýně a kaštany, dýnová polévka je skvělá a zahřeje a zasytí po skvělém sbírání kaštanů, které mě zbavuje stresu
  kacenkajankuzavinacseznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. jeseň mám rada v jej o čosi teplejšej podobe, ako ju zažívam v prahe teraz a na takú jeseň sa vždy teším. na tie jednoduché detské radosti, ako keď prídem domov a môžem skočiť do obrovskej kopy lístia za poznámok rodičov a okoloidúcich, že v tomto veku by som už mohla mať viac rozumu.
  teším sa na jesenné farby.
  žijem pre ranné hmly.
  milujem ako na jeseň vonia vzduch.

  benadikova.j@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Zima, zima je prostě zima... jedině co je krásně je podzim, popadané lístie ktoré ti popod nohy vydáva krásne zvuky,keď máš čas na dobrej film, perinku pred telkou a v ruke ovládač, ten pocit keď nemusíš do práce a z krbu ti sála krásne teploučko! :-) :-* tuveronika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Jesen je najsuper obdobie same o sebe, takze sa tesim uz len na tie popadane listy zlte a oranzove, gastany a dyne, horuce caje a cokolady! no a kedze sme sa s priatelom rozhodli si uz tak pekne obdobie roka zprijemnit, book-li sme cez airbnb bytik a pojdeme preskumat jesenny Krakow, na co sa obaja moc tesime :) mats.kovacova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Ach podzim! Jak já miluji podzim! Jasně, na jednu stranu miluji ty dlouhé procházky, kdy se prodíráte holinkami krásně zbarveným listím (ach jaké klišé, ale všichni to máme rádi), ale tady jsou moje 3 důvody, proč DOOPRAVDY miluji podzim já!

  1. Konečně je tu další odůvodněná příležitost koupit si pořádný svetr
  2. Horká čokoláda k snídani už není takový hřích
  3. Celý den v posteli přestává být takové tabu - venku se přeci jen ochladilo

  Měj se krásně králíčku a přeji více takových radostí (nejenom těch materiálních)

  michalavojtechova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj slečno Králíková! :)

  Protože jsem podzimní typ a jsem pro, aby podzim byl klidně celoročně! Miluji na něm všechno, především ten kontrast mezi teplým barevným podzimem a sichravým šedivým podzimem. To, že můžu vytáhnout své nejoblíbenější materiály, jako je kašmír, kůže, hedvábí a ovčí vlnu <3 vrstvit oblečení, vytáhnout francouzský baret a zachumlat se do huňatých svetrů, obtočit kolem krku obří pletenou šalu. Dýchat studený venkovní vzduch a u toho pít horké kakao v puntíkovaném hrnku. Sbírat šisky a kaštany, šlapat po suchém listí a zahřívat se u krbu. Slavit celý říjen Halloween a pořádat kostýmové párty. Nasadit si krásné naušnice a zůstat večer doma a zachumlat se do peřin s nějakou osudovou knihou. Podzim je láska!

  Měj se kouzelně. :)
  Pumpkinheadová <3

  tygridama@gmail.com

  OdpovědětVymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com