THE GETAWAY.

Králík je stále na cestách. Je pěkně těžké ho zastihnout. Jen co se vrátil z Amsterdamu (do kterého se stačil zamilovat až po uši), už se chystal na sever do Harrachova a Liberce, aby se nedlouho po návratu odtamtud vydal do Brna. A tak, chcete-li králíka zastihnout, podaří se vám to spíš ve vlaku nebo ve frontě na dálnici, než-li v ulicích Stověžaté. Ale žádné strachy, už se pomaličku chystá zkrotit jak svou touhu po objevování, tak chtíč výletovat & obývat všemožné kavárny. A všechnu tu touhu a chtíč nezkrotí nic jiného, než hrozivé datum v diáři značící nástup na vysokou - očekávejme, že králík zkrotne jako koťátko. A nebo také ne, kdo ví? 
Ale než se něco takového stane, vezme vás s sebou do kufru na nejeden výlet - sepíše pro vás průvodce Amsterdamem a ukáže vám velký krásy svých dlouhých nikdy nekončících prázdnin. Jedno si totiž uvědomil - že v posledních dnech a týdnech neměl čas na to, co ho nejvíc naplňuje. Na to, co právě čtete a vidíte. 
A tak se schovávám někam, kde je ten největší klid, kde slyším jen ptáky a házím žabky do vody, kde padá listí a kde jsme jen my dva. Máte své místo, kam se můžete před celým, celičkým světem schovat? Místo, kde můžete být sami sebou, kde si můžete v klidu zpívat, protože vás nikdo neslyší, dělat si zkrátka co jen budete chtít, místo, kde nemáte v hlavě ani jednu jedinou nepříjemnou myšlenku a vaší mysl zaměstnávají jen myšlenky dobré, tvořivé? Tak, já takové místo mám...


Rabbit's on the road. It's really difficult to hold his tempo and try to run with him (however, he still has a strong passion for travelling more and more). Just a few days after arrival from Amsterdam (which rabbit finds really lovely place to live and - let's face it - he fell in love with, head over heels), he travelled around his country to see two cities on the North, which he wanted to see for ages. And then he has travelled to Brno (really cool city full of cafés, student life, wine, vila Tugendhat and cheap secondhands - check it out) to meet up with friends to show him the city. Well, sure you'll meet him somewhere in train or in a traffic jam better than in the city streets. And step by step, rabbit tries to calm himself down for one reason which is more than obvious - the university days call, student life again, yaaay!
But before the first school morning comes, rabbit wants to take you to the places he has visited. You'll see Amsterdam and beautiful days of his long never-ending holidays. He has realized one thing - that the duties he loves the most have been those which he was negligent to the most... 
So I'm gonna runaway for a bit of relax and calm, to the place where you only hear the birds singing and where you can throw ducks and drakes on the water surface, where you can hide from the whole world, where you can sing no matter if you feel shy, because nobody can hear you. In a word, the place which means no bad thoughts and only ideas and positive thoughts on your mind. Well, me and my boyfriend, we have our own little universe, the place of our getaways.

jumpsuit - Cheap Monday / Freshlabels
backpack - Herschel Supply / Freshlabels
sneakers - Adidas / Freshlabels
watch - Komono / Freshlabels
tee - H&M
1 komentářů:

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com