#SATURDAYNIGHT PYJAMA PARTY

Je zas sobota, dny ubíhají tak rychle, že jsem musela dvakrát otevřít diář k tomu abych se přesvědčila, že už je to zas týden od posledního #SATURDAYNIGHT článku. Minulý byl o něco jinačí, tentokrát se zas vrátím k těm pravidelnějším. A možná také ne! Protože dnešní dress code jsem sama ještě nevyzkoušela, nemohu ho tedy zvát králíkovým tipem. Dnes to bude možná o trošku více na vás než na mne, a tak na vás padá břímě králíkových sobotně-večerních tipů! Alespoň toho dnešního. 
Tak tedy. Tohle slavnostně večerní pyžamo jsem na sobě na plesu ještě neměla. Buďto jsem si připadala jako ohromný sladký bonbón z bílé čokolády navrch, nebo jako ospalý bílý králík v pyžamu. A tak, moji milí, je to na vás - protože na vaše slovo já dám - a bude-li se vám mé slavnostní pyžamo líbit, bude zdobit večerní parket. 
A když ne, tak i v létě na Náplavku nebo do bílých peřin bude dobré!

P.S.: Králík snese kritiku. Můžete mu vytknout i kombinaci zlatých bot a stříbrných doplňků, nebo hodinky k večerním šatům. Ale milí a hodní být můžete, to on mnohem raději než kritiku, tak tlapku na to!
P.P.S.: Díky za každičké přečtení a komentáře u posledního #SATURDAYNIGHT článku o mém velkém dni. Jste skvělí.Za prostory pro focení děkujeme kreativnímu prostoru DEPO 2015.

hodinky - Komono / Freshlabels
náramek, prsten - Pandora
overal - H&M
kabát - Orsay
boty - Zara

12 komentářů:

 1. za me na ples urcite ano, ale s nejakym mnohem jemnejsim doplnkem na ruku, byt klidne stribrnym :)

  OdpovědětVymazat
 2. ANO, tenhle outfit by si jisto jistě zasloužil provětrat na tanečním parketu, strašně Ti to sluší, i s hodikama k róbě, i se zlatýma botama a stříbrnýma šperkama... Právě tyhle maličkosti vybočující z konvence se mi na Tobě moc líbí, protože máš pro to ohromný cit. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jé, skvěle! a já myslela, že mé zlato střbírné kombinace se střetnou s vlnou nevole. díky moc! :)

   Vymazat
 3. Tyjo Králíku, Ty jedeš. Je radost se na Tvou práci dívat.

  OdpovědětVymazat
 4. Miluji tvůj styl a obdivuji z jakou lehkostí vše kombinuješ. Mě se tento outfit moc líbí. Určitě si ho vezmi ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. super, díky! s lehkostí.. ono je možná fakt nejlepší nad tím zdlouhavě nepřemýšlet a jen si na sebe vzít, na co máš náladu! :)

   Vymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com