comfortable but cool.

Jsem po týdnu mimo Prahu rozmazlená španělským slunkem natolik, že návrat do vyprahlé Prahy (Náhodné slovní spojení? Nemyslím si!) se horko těžko zvládá. Rozdíl mezi tím španělským a naším slunkem je takový, že na vás pokaždé svítí tak trochu jinak - zatímco v Calpe na písečné pláži je sice žhnoucí a spalující, máte tam k dispozici moře pro zchlazení těla a sangríu pro zchlazení mysli. A zároveň víte, že váš macbook leží v Praze na stole, a že si na něm k tomu lebedí  i váš diář, který má na stránkách momentálně napsáno ,,Nepracuju!"  Zatímco ono pražské slunko svítí zrovna tak spalujíce, ale nemáte před ním kam utéct, a už vůbec ne před všemi povinnostmi a prací, kterou letní Praha narozdíl od vaší dovolenkové destinace přináší.
Inu, hlavu vzhůru! To zvládnu. S brzkým vstáváním, ledovou kávou a v čemkoliv lněném či bavlněném, co se sice neskutečně mačká a kroutí, až je to k vzteku, ale přežít se v tom dá i pod tím pražským slunkem.


I'm wearing
casual Gant shirt | Benu Made earrings | linen skirt from Tamsin | Vagabond Shoemakers heels from Freshlabels | basket from Nila Store
3 komentářů:

 1. Máš úplnú pravdu, to je ako keď som sa vrátila z Grécka do Bratislavy. Čakala som, že tu bude aspoň chladnejšie a ono tu je 34 stupňov každý deň, ani z domu sa mi vychádzať nechce, ale nejak tu existovať musíme. Veľmi ti to pristane <3

  OdpovědětVymazat
 2. - ta sukne ♥ a i u me vitezi len
  ja se po te prazske sahare nemuzu dockat toskanskyho slunce a moooore !

  OdpovědětVymazat
 3. A steerage strategy for this automated era of sheet metallic options is our next analysis endeavor. Early plastic buckets have been customary in imitation of the sheet metallic development of the earlier artefacts. In the last section, we demonstrated that our implemented sheet metallic grammar has proven obtain success} in an actual world Double Layer Shower Caps software.

  OdpovědětVymazat

 

Instagram

Pinterest

HLEDEJ
EMAIL

Milý vzkaz, stížnost či otázku piš na
nicole@stylishwhiterabbit.com